Wypadek w Łebczu: na ul. ks. Wielewskiego osobówka zderzyła się z ciężarówką | ZDJĘCIA, NADMORSKA KRONIKA POLICYJNA

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins
Osobówka zderzyła się z ciężarówką na ul. ks. Wielewskiego w Łebczu. Na szczęście obyło się bez potrzeby wzywania pogotowia, ale na miejscu pracowali strażacy oraz policja.

- Około godz. 9:30 we wtorek, 22 czerwca 2021 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Łebczu z udziałem samochodów: osobowego i ciężarowego - mówi mł. kpt. Krzysztof Minga, oficer prasowy KP PSP w Pucku. - Na miejscu pracowali strażacy z OSP Łebcz oraz JRG Puck.

Pracujący na miejscu funkcjonariusze z puckiej drogówki ustalili, że w zderzeniu brali udział: 29-letni kierowca osobowej Hondy oraz 59-letni kierowca ciężarowego Volvo - obaj są mieszkańcami gminy Krokowa.

- Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 29-letni kierowca Hondy nie dostosował prędkości do warunków drogowych i na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z jadącym prawidłowo Volvo kierowanym przez 59-latka - mówi mł. asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy KPP w Pucku. - Kierowca Hondy został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł i 6 pkt. karnymi za spowodowanie kolizji drogowej.

Policjanci również zatrzymali obydwa dowody rejestracyjne pojazdów biorących udział w zdarzeniu z uwagi na ich uszkodzenia.

Chcesz też podzielić się swoimi fotkami z powiatu puckiego z nami i naszymi Czytelnikami? Prześlij je nam na maila ([email protected]) lub wyślij w wiadomości prywatnej na naszym fanpejdżu - kliknij w baner poniżej i przejdź na naszego Facebooka:

Państwowa Inspekcja Pracy skontrolowała małe budowy.

Wideo

Dodaj ogłoszenie