Groźny wypadek na trasie Połczyno-Zdrada: osobówka rozbiła się na drzewie | NADMORSKA KRONIKA POLICYJNA

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins
W sobotni ranek, 19 czerwca 2021 samochód osobowy - Volkswagen Golf uderzył w przydrożne drzewo na trasie ze Zdrady do Połczyna. Na miejscu pracowali: załoga ZRM, policjanci z KPP w Pucku oraz strażacy z KP PSP w Pucku.

Telefon alarmowy służby ratunkowe powiatu puckiego otrzymały wczesnym rankiem, o godz. 4:53.

- Zostaliśmy powiadomieni, że na drodze ze Zdrady do Połczynasamochód uderzył w drzewo, w wyniku czego lekko ranna została jedna osoba - mówi mł. kpt. Krzysztof Minga, oficer prasowy KP PSP w Pucku. - Na miejsce natychmiast udały się dwa zastępy z JRG Puck.

Volkswagenem Golfem kombi kierował mieszkaniec powiatu puckiego, nie miał pasażerów. Jak ustalili puccy mundurowi, był trzeźwy.

Choć zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, a z auta dużo nie zostało, to kierowca nie odniósł poważnych obrażeń, a policjanci mogli zakwalifikować zdarzenie jako kolizję drogową.

- Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca Volkswagen Golfa stracił panowanie nad pojazdem, na skutek czego uderzył w drzewo - mówi podkom. Monika Bradtke, naczelnik Wydziału Prewencji KPP w Pucku.

Byłeś świadkiem zdarzenia na terenie powiatu puckiego? Daj nam znać! Podziel się zdjęciami z nami i naszymi Czytelnikami. Prześlij je nam na maila ([email protected]) lub wyślij w wiadomości prywatnej na naszym fanpejdżu - kliknij w baner poniżej i przejdź na naszego Facebooka:

Państwowa Inspekcja Pracy skontrolowała małe budowy.

Wideo

Dodaj ogłoszenie