MAJSPORTS

Władysławowo, Kaszubska 23
  • Przejmij firmę
  • Zgłoś błąd

Opis firmy

Prowadzone przez nas zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży nakierowane są na wszechstronny i harmonijny rozwój ich uczestników. Zajęcia prowadzone są w różnorodnych formach ogólnie stymulujących aktywność sportowo-rekreacyjną dzieci i młodzieży. W naszej ofercie mamy zajęcia judo, gry i zabawy ruchowe, gimnastykę oraz zespołowe gry sportowe. Wszystkie te zajęcia bogate są w treści wszechstronnie oddziałujące na podnoszenie sprawności fizycznej i cechy psychiczne jak siła woli, wytrwałość. Każdy z tych sportów ma swoje uniwersalne i specjalne wartości powodujące pozytywne zmiany we wszystkich układach organizmu. Dostrzegamy w nich olbrzymi potencjał dla kształtowania sprawności fizycznej, umiejętności ruchowych warunkujących sprawne władanie własnym ciałem i aktywne uczestnictwo w życiu nie tylko sportowym. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia.
W nowoczesnych, żyjących szybko społecznościach coraz większe znaczenie ma utrzymanie ciała w dobrej formie. Nasze działania skierowane są promocję aktywności fizycznej dla podnoszenia świadomości jej znaczenia w walce ze skutkami siedzącego trybu życia, nadwagą, otyłością i następstwami zagrożeń cywilizacyjnych. Nie od dziś wiadomo, że fitness, mimo iż często tak właśnie kojarzony, to nie tylko aktywność fizyczna, ale przede wszystkim styl życia.
Dla nas fitness stał się aktywnością, która nie tylko zadba o kondycję psycho-fizyczną człowieka, ale także zmotywuje do działania, pozwoli uwierzyć w siebie i doda skrzydeł do realizacji marzeń i celów. Polecamy ten styl życia każdemu niezależnie od wieku i płci. To prawda, wymaga on siły i determinacji, w pewnym momencie jednak wchodzi w nawyk, staje się bazą, nieodłącznym elementem życia. Jak zacząć? Do podstawy jaką jest zdrowe odżywianie dokładamy aktywność fizyczną. Jaką? To zależy od was. Zajęcia grupowe i indywidualne obejmujące ćwiczenia siłowe (oporowe), aerobik, sporty walki (body combat) oraz zajęcia na świeżym powietrzu (outdoor training) – rower, bieganie, nordic walking. Każdy znajdzie coś dla siebie, wystarczy tylko chcieć! Zapraszamy

zdjęcia