Kolekcjoner poszukuje materiałów o powstaniu portu we Władysławowie

Artykuł sponsorowany
Roman Kużel jest mieszkańcem Gminy Władysławowo. Od kilkudziesięciu lat zbiera przed i powojenne materiały antykwaryczne związane z wszystkimi miejscowościami gminy.

Dokumenty o historii miejscowości od Karwi poprze Jastrzębią Górę, Chłapowo i Władysławowo do Chałup są bezpłatnie udostępniane do prac naukowych a także na cele komercyjne.

W przyszłych latach Roman Kużel planuje stworzyć organizację, która będzie wydawać pozycje periodyczne o historii Gminy Władysławowo.

Kontakt:
romankuzel14@gimail.com
(58) 674-91-29
Roman Kużel jest mieszkańcem Gminy Władysławowo. Od kilkudziesięciu lat zbiera przed i powojenne materiały antykwaryczne związane z wszystkimi miejscowościami gminy. Dokumenty o historii miejscowości od Karwi poprze Jastrzębią Górę, Chłapowo i Władysławowo do Chałup są bezpłatnie udostępniane do prac naukowych a także na cele komercyjne. W przyszłych latach Roman Kużel planuje stworzyć organizację, która będzie wydawać pozycje periodyczne o historii Gminy Władysławowo. Kontakt: [email protected] (58) 674-91-29
Roman Kużel kolekcjoner, pasjonat historii Gminy Władysławowo poszukuje starych zdjęć, pocztówek, czasopism i innych dokumentów o budowie portu w Wielkiej Wsi. Zgromadzone materiały będą wykorzystane do wystawy, o powstaniu portu we Władysławowie. na wystawie przedstawione zostaną kolejne etapy budowy portu II Rzeczpospolitej.
Dodaj ogłoszenie