Wybierz region

Wybierz miasto

  Skandia Maraton Lang Team 2015

  Zamek w Krokowej
  Krokowa, ul. Zamkowa/1, +48 58 774 21 11

  11:00 Sobota, 4 lipca

  • Wstęp wolny

  Skandia Maraton Lang Team to jeden z najpopularniejszych cykli maratonów rowerowych w Polsce. Od samego początku jest znany i lubiany wśród pasjonatów dwóch kółek. Dzięki niemu wiele osób spełniło swoje marzenia o kolarskim sukcesie, a jazda na rowerze się upowszechnia. W imprezie biorą udział zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Zgłaszają się i pojedynczy zawodnicy, i całe rodziny. Uczestnicy startują w 29 kategoriach wiekowych. Aby wziąć udział w Skandia Maraton Lang Team wystarczy mieć rower i kask, o resztę zadbają organizatorzy.

  Dystanse:
  RODZINNA PARADA – 8 km
  MINI – 31 km
  MEDIO – 58 km
  GRAND FONDO – 86 km

  Charakterystyka: trasa przebiega malowniczymi terenami leśnymi wokół Góry Zamkowej na tej samej rundzie powtarzanej 1,2 i 3 krotnie ; ścieżkami i drogami leśnymi. Zróżnicowana technicznie, początek i końcówka płaskie i asfaltowe, środek trasy trudny technicznie z licznymi niedługimi pojazdami i zjazdami; Trudność mogą sprawić miejscami piaszczyste drogi, a w czasie opadów we fragmentach trasy mogą wystąpić spore ilości błota.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat pucki

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat pucki