Wybierz region

Wybierz miasto

  Festiwal Whisky Jastrzębia Góra - dzień 1

  Dom Whisky w Jastrzębiej Górze
  Jastrzębia Góra, ul. Droga Rybacka/60, +48 69 138 00 00

  10:00 - 23:00 Piątek, 28 sierpnia

  • 100zł

  1 kieliszek, 2 dni, ponad 150 whisky do degustacji, największe autorytety świata "wody życia".

  Kup bilet na największy w Polsce Festiwal Whisky i stań się częścią wydarzenia, które na lata zapisze się na kartach kalendarza whisky w Polsce.

  Na 4000m2 wraz ze swoim bogatym portfolio whisky zarówno szkockiej, irlandzkiej amerykańskiej jak i z pozostałych części świata, zaprezentują się polskie przedstawicielstwa największych światowych marek alkoholowych. Znajdziecie tu Państwo szeroki wachlarz sztandarowych pozycji z segmentu whisky i bourbonów, jak i również pozycje mniej rozpoznawalne; wystawców cygar oraz szkła do whisky. U każdego z wystawców whisky oprócz degustacji będziecie mieli Państwo okazję zaczerpnąć wiedzy na temat produktu rozpoczynając od pochodzenia poprzez nuty smakowe oraz proces destylacji.

  Podczas Festiwalu Whisky odbywać się będą profesjonalne degustacje (zajęcia mające na celu przybliżyć historię, walory organoleptyczne i nowe produkty z portfolio wystawców), master class (warsztaty z blendingu whisky, blind tasting, degustacje whisky CS) i prelekcje. Zajęcia i wykłady prowadzone będą przez wybitne osobistości Świata Whisky zaproszone na festiwal przez Dom Whisky oraz Wystawców.

  W trakcie festiwalu odbędzie się także konkurs barmański: „Dom Whisky Cocktail Competition” – konkurs skierowany do barmanów z całej Polski, a warunkiem uczestnictwa będzie przygotowanie koktajli na bazie whisky.

  Równolegle przygotowaliśmy dla Państwa szereg atrakcji muzycznych; na naszej scenie wystąpią zespoły country, rockowe oraz muzyki irlandzkiej jak również szereg animacji, m.in. warsztaty gry na dudach pod okiem Pawła Szymiczka z zespołu „Ceili” oraz pokazy tańca irlandzkiego oraz nauka zarówno tańca irlandzkiego jak i country.

  Niebywałą gratką będzie również możliwość zamówienia i nabycia prezentowanych whisky w niewiarygodnie atrakcyjnych cenach!


  Pokażmy światu whisky, że Polska potrafi!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat pucki

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat pucki

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.