Wybierz region

Wybierz miasto

  Błękitek mówiący wieloryb

  Dom Rybaka
  Władysławowo, ul. Generała Józefa Hallera/19

  19:00 Wtorek, 4 sierpnia

  • 25zł

  Show jest absolutną nowością technologiczną. Łączy teatr, kino i udział publiczności w rozwoju akcji przedstawienia. Spektakl oparty jest na technologii interaktywnej animacji komputerowej, pozwalającej widzowi „na żywo” rozmawiać z postacią na ekranie. Robi to niesamowite wrażenie na uczestnikach widowiska. Czegoś takiego jeszcze nie było!

  Spektakl skierowany jest do młodego widza w przedziale wiekowym 4-11 lat, ale animuje całą publiczność łącznie ze wszystkimi dorosłymi. Zawiera elementy edukacyjne, traktuje bowiem o ekologii, o tym jak dbać o środowisko naturalne, walczyć z zanieczyszczeniami, mówi o oszczędności wody, recyclingu, ponadto barwnie opowiada o podwodnym świecie zwierząt. Przedstawienie jest pełne wartkiej akcji i humoru, porywa zarówno dzieci jak i rodziców.

  W spektaklu występuje trzech aktorów na żywo, znanych z seriali telewizyjnych, którzy dzieciom i młodzieży kojarzyć się mogą również z wielu ról dubbingowych.

  Ponadto gwiazdy - pan Piotr Gąsowski (z ekranu) oraz Tomasz Knapik (którego głos prowadzi całość przebiegu akcji jako „Komputer”).

  Jednak elementem, który najbardziej zachwyca widzów jest główny bohater spektaklu – Błękitek, mówiący wieloryb.

  Spektakl „Błękitek mówiący wieloryb” - to nie tylko show rozrywkowe. Przekazuje treści edukacyjne tyczące dbałości o środowisko. Co ważne, robi to w sposób nienachalny, bez wykładu i suchego dydaktyzmu. Dzieci utożsamiają się z głównym bohaterem, chcą być jego przyjaciółmi – i przez to niejako przejmują naturalne dla niego treści. Stawiamy dzieci w roli czynnych obrońców pięknego, czystego, niezaśmieconego świata, który reprezentuje Błękitek. To przyjaźń z naszym bohaterem i cała ta przygoda, czynią dzieci wrażliwymi na problem ochrony środowiska.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Twoje wspomnienia z czasów dzieciństwa podpowiedzą nam kim byłeś w podwórkowej bandzie!

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.