Zatoka 95 Puck pokonała Relaks Mechowo | ZDJĘCIA

Krzysztof
Relaks Mechowo - Zatoka 95 Puck
Relaks Mechowo - Zatoka 95 Puck KH
Zatoka 95 Puck zwyciężyła w wyjazdowym meczu B-Klasy z drużyną z gminy Puck. Relaks Mechowo na własnym boisku dał sobie strzelić dwie bramki. Tym samym Zatoka umocniła się na pozycji lidera.

Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków gości. Relaks Mechowo dzielnie stawiał opór i nie dał sobie strzelić bramki w pierwszych 45 minutach. Mimo dogodnych sytuacji do zdobycia gola (poprzeczka i dobre interwencje bramkarza z Mechowa), po pierwszej połowie dalej był remis.

Dopiero w drugiej części mecz ostatniej drużyny z liderem zaczął się rozkręcać. Zatoka 95 Puck dwukrotnie za sprawą Michała Wycherta, objęła prowadzenie i nie oddała inicjatywy już do końca. Relaks Mechowo oddawał strzały na bramkę gości, ale dobrze interweniował Krzysztof Kosiróg. Wynik 0:2 musi cieszyć piłkarzy z Pucka, ale styl gry nadal pozostawia wiele do życzenia.