Wiosenne porządki w gminie Puck. W największej gminie powiatu puckiego trwa akacja wystawka 2018. Dzięki niej za darmo będziemy mogli się pozbyć tego, co zalega w naszych domach, garażach, na strychach i działkach. Co i kiedy w gminie Puck możemy legalnie wyrzucić?

Do 24 kwietnia w trwać będzie wiosenna wystawka gminie Puck, czyli akcja zbierania wielkogabarytowych odpadów i elektroodpadów.

W najbliższym czasie akcja zawita we wsiach:
- 16 kwietnia (poniedziałek) - Brudzewo, Celbowo, Celbówko, Domatowo, Domatówko, Mała Piaśnica;
- 17 (wtorek) - Połczyno i Połczyno Bis, Radoszewo, Starzyno, Starzyński Dwór;
- 18 (środa) - Smolno, Werblinia, Zdrada.

Wszystko czego chcemy się pozbyć, trzeba wystawić przed płot swojej posesji do godz. 7 rano w dniu zbiórki (lub np. dzień wcześniej).

ZOBACZ TEŻ: Poremontowe śmieci w Mrzezinie należą do mieszkańców Rumi. Dzikie wysypisko nad rzeką | ZDJĘCIAWyrzucać można m.in. meble, armaturę łazienkową, ramy okienne i drzwiowe, sprzęt AGD i RTV (lodówki, zmywarki, telewizory, radia, komputery), akumulatory, kable, przewody itp.

Gmina Puck nie odbierze od nas np. gruzu, opon, odpadów remontowych, okien, odzieży, farb i innych chemikaliów (oraz ich opakowań).


wideo: Associated Press/x-news

Strefa Agro

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!