Prognoza pogody dla Pomorza na wtorek, 15 Prognoza pogody dla Pomorza na wtorek, 15

Prognoza pogody dla Pomorza na wtorek, 15.08.2017 (© Karolina Misztal)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Prognoza pogody dla Pomorza na wtorek, 15.08. 2017 oraz najbliższe dni - zobaczcie wideo!

Prognoza pogody dla Pomorza na wtorekW dzień zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 22°C do 24°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni i wschodni.

W nocy zachmurzenie małe, po północy od zachodu powoli wzrastające na umiarkowane do dużego. Temperatura minimalna od 13°C na wschodzie województwa do 16°C na zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, porywisty, południowo-wschodni.


źródło: TVN Meteo

Prognoza pogody dla Pomorza na środę


W dzień zachmurzenie umiarkowane do dużego. Postępujące od zachodu opady deszczu, miejscami burze. Prognozowana wysokość opadów w czasie burz do 20 mm. Temperatura maksymalna od 21°C na zachodzie województwa do 26°C na wschodzie województwa. Wiatr słaby i umiarkowany, porywisty, z kierunków południowych skręcający na kierunki zachodnie. Wiatr w czasie burz w porywach do 65 km/h.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Początkowo na we wschodnich powiatach przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 12°C do 15°C. Wiatr słaby, zmienny z przewagą kierunków północnych.

Prognoza pogody dla Pomorza na najbliższe dni
Pogoda

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!