Prognoza pogody dla Pomorza na poniedziałek, 21 sierpnia 2017 r Prognoza pogody dla Pomorza na poniedziałek, 21 sierpnia 2017 r

Prognoza pogody dla Pomorza na poniedziałek, 21 sierpnia 2017 r. (© Archwium)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W poniedziałek, 21 sierpnia 2017 r., będzie chłodno. Możliwe są burze i przelotne opady deszczu. Zobaczcie prognozę pogody!

Prognoza pogody dla Pomorza na poniedziałek


W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Możliwe pojedyncze burze. Prognozowana wysokość opadu w burzach od 5 mm do 15 mm. Temperatura maksymalna od 17°C do 19°C. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem okresami dość silny i porywisty, zachodni. Podczas burz wiatr w porywach do 65 km/h W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Lokalnie słabe przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 10°C do 13°C, nad morzem około 14°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni.

Prognoza pogody dla Pomorza na wtorek


W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Okresami przelotne opady deszczu. Miejscami burze. Prognozowana wysokość opadu w burzach od 5 do 15 mm. Temperatura maksymalna od 17°C do 20°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni. W czasie burz porywy do 60 km/h.

W nocy zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od 11°C do 14°C. Wiatr słaby, północno-zachodni.

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!