(© mat. prasowy)

Szczęśliwe dzieci, szczęśliwy świat - słyszymy w refrenie utworu promującego projekt, który ruszył na Pomorzu. Dzieci i dorośli, razem w jednej piosence rozpowszechniają receptę na szczęśliwe dzieciństwo.

Pomysłodawcą projektu jest Michał Juzoń, dyrektor pomorskiego oddziału szkoły językowej – Helen Doron English. Wraz ze swoją żoną Agnieszką, która również jest nauczycielką, chcą wspierać dzieci i pomagać rodzicom nauczać swoje pociechy szczęśliwie żyć. Dlatego właśnie wypuścili, utwór „Happy Kids, Happy World”.
Tutaj możesz go posłuchać:

Piosenka zwraca uwagę na problem braku komunikacji między rodzicami, a ich dziećmi. W klipie wzięły udział dzieci z pomorskich szkół języka angielskiego Helen Doron English oraz zaprzyjaźnieni rodzice.

– Obserwujemy dzieci, które przebywają w naszych szkołach, widzimy, jak się zachowują. Dzieciaki, to normalne, mają swoje problemy. Trudności z komunikacją, ze zrozumieniem skomplikowanego i pędzącego naprzód świata. Na przerwach, zamiast rozmawiać z rówieśnikami, wyciągają komórki czy tablety – mówi Michał Juzoń – Poprzez akcję chcemy dotrzeć przede wszystkim do rodziców. Niby każdy z nas to wie, ale jakoś nie zawsze to działa. A przesłanie jest proste: zatrzymaj się i zauważ, że najcenniejszą rzeczą, jaką możesz dać swoim dzieciom to wspólnie spędzony czas – dodaje.

Pomysłodawcy zapowiadają kolejne akcje dotyczące: zdrowego żywienia, komunikacji bez przemocy i alternatywnej edukacji.

Dziecko

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!