Różnicą pięciu bramek na niekorzyść gospodarzy skończył się futbolowy pojedynek Kaszuby Połchowo - GKS Kowale (1:6). To druga z rzędu przegrana zespołu z gminy Puck, który od tego sezonu (2017/2018) kieruje nowy trener Marcin Dettlaff.

To nie jest wymarzony początek sezonu dla nowego szkoleniowca Kaszub Połchowo. Najpierw Marcin Dettlaff musiał przełknąć gorzką pigułkę, czyli inauguracyjną przegraną na wyjeździe z GKS Sierakowice (0:5). U siebie w pierwszym meczu sezonu 2017/2018 połchowianie mieli zmierzyć się z GKS Kowale, który w poprzedniej kolejce przegrał z Czarnymi Pruszcz Gdański 1:2.

PIŁKARSKI SERWIS POWIATU PUCKIEGO: Kaszuby Połchowo - GKS Sierakowice 0:3. Mecz na wodzie i niewykorzystany karny | ZDJĘCIA, WIDEOZaczęło się świetnie, bo gola w trzeciej minucie spotkania dla gospodarzy strzelił Adrian Cherek. Euforia nie trwała długo, bo po czterech minutach GKS Kowale wyrównują po strzale Jana Przybyszewskiego. A potem rozwiązuje się worek z bramkami - niestety tylko dla gości...

Gole kolejno zdobywają Krzysztof Kwaśny (26 minuta), Mariusz Jary (48), Kamil Borkowski (65) oraz Michał Podobiński (75, 81).Po dwóch kolejkach Kaszuby Połchowo zamykają tabelę gdańskiej grupy V ligi z zerowym dorobkiem punktowym i wyjątkowo słabym bilansem bramek 1 zdobyta, 11 straconych.

W trzeciej kolejce zespół Marcina Dettlaffa wyjeżdża na ciężki pojedynek do niepokonanych jeszcze Czarnych Pruszcz Gdański.


wideo: Piotr Ciskowski

Piłka nożna

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!