Disco pod Gwiazdami w Stężycy 2017 - tak bawiła się publiczność pierwszego dnia festiwalu, w sobotę 12 sierpnia. Zobaczcie zdjęcia!

Na festiwal Disco pod Gwiazdami w Stężycy do Stężycy przyjechali mieszkańcy powiatu kartuskiego, Trójmiasta, Wejherowa, Lęborka, Słupska, Tczewa, Chojnic, a nawet turyści z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii i zza wschodniej granicy. Zobaczcie, jak się bawili!

Disco pod gwiazdami w Stężycy. ZDJĘCIAW niedzielę wystąpią takie gwiazdy jak: OPUS, MAURO, RYAN PARIS, Stefano Terrazzino, DANZEL, SHAUN BAKER & JESSICA JEAN, Farba, Sami, Marcin Kindla.

Disco pod Gwiazdami w Stężycy 2017. Transmisja na żywo


Impreza startuje o godz. 19.30, wejście na teren amfiteatru już od godz. 18. Cała impreza będzie transmitowana na żywo od godz. 20 w Telewizji Polsat oraz Disco Polo Music. Imprezę poprowadzą gwiazdy Telewizji Polsat.

Disco pod Gwiazdami w Stężycy 2017. Bilety


Bilety w cenie 10 zł za jeden dzień koncertu do nabycia w Gminnym Przedsiębiorstwie Komunalnym w Stężycy, w kasach biletowych w dniu koncertu oraz na portalu www.ebilet.pl. Dzieci do lat 10 - wstęp wolny.


Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!