Arka Gdynia - Okocimski Brzesko 4:0, sparing (styczeń 2015) w OPO Cetniewo. ZDJĘCIA, FILM

P.
Arka Gdynia - Okocimski Brzesko
Arka Gdynia - Okocimski Brzesko Piotr Niemkiewicz
Arka Gdynia pokonała Okocimski Brzesko 4:0 (3:0) podczas pierwszego sparingu w 2015 r. Mecz odbył się na sztucznej nawierzchni boiska w OPO Cetniewo, a gdyńskich piłkarzy oglądała ok. setka kibiców.

Arka Gdynia wysoko pokonała swojego pierwszego sparingowego rywala: Okocimski Brzesko. Mecz z drugoligowcem skończył się rezultatem 4:0 (3:0).

Na pierwszą bramkę trzeba było czekać do 27 minuty, ale następna wpadła zaledwie po dwóch kolejnych minutach.

Trener Grzegorz Niciński z rezultatu jest zadowolony, ale daleko mu do hurraoptymizmu.
- Wynik cieszy, ale jesteśmy na etapie ciężkiej pracy, a to była dopiero nasza pierwsza gra kontrolna. Dlatego były, co cieszy, ładne i składne akcje, ale było też dużo mankamentów - komentuje na klubowej stronie. - Z dobrej strony pokazał się Lomski, kolejna bramkę po tej w testowej grze zdobył Karłowicz. To są sygnały od wszystkich zawodników w tym meczu , że każdy się stara i walczy o miejsce w pierwszej jedenastce.

Arka Gdynia - bramki: 1:0 Piotr Karłowicz (27), 2:0 Aleksander Jagiełło (29), 3:0 Patrik Lomski (45), 4:0 Michał Szubert (72).

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

Arka Gdynia zagrała w składzie: Kędra (46 Miszczuk) - Glauber (30 Stolc - 60 Kowalski), Szur (46 Marcjanik), Sobieraj (46 Wojcinowicz), Dampc (46 Warcholak) - Lomski (46 Marcus), Łukasiewicz (46 Gałecki), Mrozik (60 Nalepa), Lech (46 Koziara - 71 Stolc), Jagiełło (46 Wojowski) - Karłowicz (60 Szubert).